Bigelow bierze wszystko. Oscara dedykuje strażakom


Dawid wygrał z Goliatem, rzemiosło z box-officem, a płeć słaba z mężczyzną. Kathryn Bigelow przebiła szklany pułap i została pierwszą nagrodzoną Oscarem reżyserką, a "The Hurt Locker. W pułapce wojny" najlepszym filmem. James Cameron stracił koronę "króla świata", a jego "Avatar" zasłużył w oczach Akademii lecz na techniczne nagrody pocieszenia.

Botoks może blokować emocje


Zastrzyk z botuliny blokuje nie przeciwnie mięśnie, które marszczą nam brew, gdy się gniewamy. Może nawet zablokować rozumienie samego uczucia gniewu.

Jaruzelski leci do Moskwy. "Drzewa umierają stojąc"


Gen. Wojciech Jaruzelski spędził dwójka doby w szpitalu, lecz czuje się już na tyle dobrze, by pojechać do Moskwy na obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. - Drzewa umierają stojąc. Jestem starym żołnierzem, zahartowanym w bojach, chcę pójść na ostatnią defiladę - wyjaśnił generał.

Senatorowie PiS zawieszeni za Piesiewicza


Senatorowie Zbigniew Romaszewski i Piotr Andrzejewski zostali zawieszeni na trzy miesiące w prawach członka klubu PiS. To mandat za głos niezgodnie z linią partii w sąsiedztwie uchyleniu immunitetu senatorowi Krzysztofowi Piesiewiczowi.

kancelaria szczecin obsługa prawna szczecin prawnik szczecin

kancelaria szczecin

prawo gospodarcze szczecin radca prawny szczecin

serwis rtg serwis MRI serwis rezonansu magnetycznego

serwis rtg

serwis wstrzykiwaczy kontrastu serwis angiografów

przeprowadzki poznań przeprowadzki poznań kompleksowo

przeprowadzki poznań

przeprowadzki poznań tanio

Kubica tuż za mistrzem


Zespoły Formuły 1 kończą przedsezonową przygodę w Andaluzji. przeszły doba testów na torze w Jerez stał pod znakiem popisów obrońcy tytułu mistrzowskiego. Jenson Button uzyskał najlepszy wynik toru. Kroku próbował dotrzymywać mu Robert Kubica. Polak ostatecznie zanotował drugi efekt soboty.

Wykład uniwersytecki...w pociągu


wyjście do pracy czy szkoły zajmuje nagminnie do licha i trochę czasu, zwłaszcza kiedy pokonuje się ją pociągiem. uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie wpadł na ambitny pomysł wykorzystania czasu pasażerów: swoim profesorom zlecił, by dawali wykłady...w pociągach podmiejskich.

zalew za pomocą anulowanie


Kolejne panowanie zrobiły niewiele, by zapobiec katastrofalnym skutkom powodzi - twierdzą specjaliści. Dotarliśmy do alarmujących raportów z kontroli NIK przeprowadzanych regularnie od czasów powodzi tysiąclecia w 1997, wytykając kolejne zaniechania. Było ich kilkadziesiąt, w tym kilkanaście o znaczeniu strategicznym. Co kilka lat powtarzają się niemal te same zalecenia pokontrolne. Większości z nich nie zrealizowano do dziś.

Lecznicze kosmetyki Kleopatry


Kosmetyki do makijażu stosowane za pomocą starożytne Egipcjanki, w tym również legendarną Kleopatrę, miały działanie nie ale wręcz kosmetyczne, ale i lecznicze.

"Polacy w więzieniach? Przyjedźcie, pokażcie!"


- To moi Polacy, moi wyborcy, ja za nich głową odpowiadam, aby było im na Białorusi porządnie - tak po spotkaniu z szefem polskiej dyplomacji Radosławem Sikorskim zapewniał białoruski prezydent Alaksandr Łukaszenka. polski członek rządu poinformował, że zryw specjalna grupa białorusko-polska ds. rozwiązania problemu polskiej mniejszości.

10 narkotyków, po których nie można prowadzić i z jakiego powodu


dlaczego nie wolno biec po narkotykach? Zobaczcie:

znalezionych: 8117, strona 1 z 812
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>