Nieprawdopodobne Chiny (część 2)


Hotel Peninsula w Pekinie ma w znacznym stopniu więcej personelu niż jego substytut w Nowym Jorku. Zastępy odźwiernych przywołują taksówki, bagażowi konkurują o bagaż, szklanki z wodą w restauracji są wypełniane za pośrednictwem uprzedniej prośby. W niedalekim domu handlowym tuziny sprzedawców na głos zachwalają produkt i udowadniają, że Pekin to miasto, gdzie najłatwiej ucapić taksówkę. Ilość punktów usługowych w stolicy Chin jest nieprzeliczona. To przywołuje sprawdzanie o chiński biznes, czy nie zależy im na efektywności?

Wikana sprzedała w IV kwartale 90 mieszkań


Wikana sprzedała w IV kwartale, uwzględniając rezygnacje, 90 mieszkań, w całym 2009 roku sprzedaż osiągnęła 323 mieszkania. Spółka zakończyła sprzedaż II etapu inwestycji Świerkowa Aleja w Zamościu a I etapu Osiedla deptak w Rzeszowie - podała Wikana we wtorkowych komunikatach.

troszkę poważni Grecy


chyba że docenić doniesienia agencji MNI za prawdziwe (powołuje się ona na źródła rządowe), to jeszcze w tym tygodniu notowania EUR/USD mogą zanurkować u dołu 1,3265, a sama wspólna waluta będzie doświadczać kolejne problemy. Zakładam jednak, iż grecki rząd wcale na chybcika wytłumaczy się z pogłosek, jakoby w jego łonie narastał rewolta wobec ostrych warunków przedstawionych przez internacjonalny fundusz Walutowy.

Glapiński: euro po 2015 roku


Złoty ma szansę znaleźć się w mechanizmie walutowym ERM2 najwcześniej w 2013-2014 r., zaś przystąpienie do strefy euro może nastąpić po roku 2015 - uważa Adam Glapiński, doradca prezydenta, wymieniany jako potencjalny kandydat do Rady Polityki Pieniężnej nowej kadencji.

nawijanie cewek

transformator do PCB

transformator małej mocy cewki powietrzne transformator zalewany

pozycjonowanie stron łódź : pozycjonowanie stron warszawa : strony internetowe lodz : strony internetowe Toruń :

tworzenie stron bełchatów

panele quick step tanio panele quickstep tanio quick step cena quick step Gdańsk quick step Kraków quick step Łódź quick step panele quick step panele podłogowe quick step podłogi quick step Poznań quick step tanio quick step Warszawa quick step Wrocław quickstep cena quickstep panele quickstep panele podłogowe quickstep podłogi quickstep tanio

sklep z panelami quick step

sklep z panelami quickstep

nowoczesne obrazy obrazy abstrakcyjne obrazy do salonu obrazy do sypialni obrazy na płótnie

obrazy olejne

obrazy na ścianę obrazy olejne ręcznie malowane obrazy

PKB w II kwartale br. wzrósł o 1,1 proc.


produkt własny Brutto (PKB) wzrósł w II kwartale 2009 roku o 1,1 proc. rdr, po wzroście o 0,8 proc. rok do roku w I kw. po korekcie - podał w czwartek kluczowy urząd Statystyczny. Wcześniej GUS podawał, że PKB w II kwartale wzrósł o 1,1 proc. po wzroście o 0,8 proc. w I kwartale.

Państwo ?rodka wycofują skażone mleko dwa lata po skandalu


nieledwie dwa lata po tym, jak skażone mleko doprowadziło do śmierci wielu dzieci i wywołało choroby u wielu Chińczyków, władze zajęły 72 tony mleka w proszku skażonego melaminą i próbują ustalić, co stało się z następnymi 100 tonami.

Fitch nadał Bankowi Millennium rating na poziomie "AA+(pol)"


Fitch nadał Bankowi Millennium długoterminowy rating polski na poziomie "AA+(pol)", z perspektywą negatywną - poinformowała agencja ratingowa w komunikacie prasowym.

Waluty: NBP gotowy do reakcji


NBP monitoruje sytuację na rynku i nie widzi zagrożeń dla kursu, ale jest gotów do reakcji - powiedział fallus zarządu NBP Zdzisław Sokal.

W poniedziałek nie będzie przełomu w kwotowaniu złotego


targowisko w poniedziałek nie spodziewa się żadnych gwałtownych zmian na rynku złotego i obligacji. mnóstwo zależeć będzie od sentymentu na rynkach światowych.

koszt złota nie do zatrzymania


pierwszy raz w historii cena złota przekroczyła poziom 1100 dolarów za uncję. Po południu cena szlachetnego kruszcu skoczyła do 1100 dolarów i 30 centów ustanawiając dalszy w ostatnich dniach historyczny rekord.

znalezionych: 27504, strona 1 z 2751
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>