Ukraina wybrała Janukowycza


Wiktor Janukowycz - to on będzie przewodził Ukrainą przez najbliższe lata. wszelako Julia Tymoszenko, "księżniczka" Pomarańczowej Rewolucji deptała mu po piętach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to efekt Janukowycza pokazuje, że "pomarańczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraińcom nie starczyło na długo. Dlaczego?

ME w piłce ręcznej


Piłkarze ręczni Bogdana Wenty sięgali już po srebro i brąz mistrzostw świata. Brakuje im medalu mistrzostw Europy. konkurs w Austrii to doskonała możliwość, aby braki w gablotach uzupełnić. najprzód aczkolwiek Polacy muszą odbyć "grupę śmierci". bez trudu nie będzie. – Od pierwszego do trzeciego spotkania gramy o finał – ocenia nasz trener.

Piąta rocznica śmierci Jana Pawła II


2 kwietnia mija piąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Papieża, który zmienił oblicze nie na to samo tej, polskiej ziemi, ale i Kościoła na całym świecie. Wybrany 16 października 1978 roku Jan Paweł II był 264. następcą św. Piotra. Stał się pierwszym od 455 lat papieżem nie-Włochem i pierwszym Ojcem Świętym–Słowianinem.

Wirusowe palenie się łącz


Sieją większe marnotrawstwo w naszych umysłach niż niejeden wirus w pamięci komputera. Nie potrzebują telewizji, aby gigantyczną rozgłos uzyskać w jedną noc. Socjolodzy tworzą o nich specjalne teorie kulturowe, a matematycy głowią się nad ich algorytmem rozprzestrzeniania. Złodziejem czasu są internetowe fenomeny, wideo-wirusy i filmiki bijące rekordy oglądalności. Sprawiają, że uwielbiamy godzinami przesiadywać w sieci.
Codziennie net zalewają miliony filmików. owszem niektóre podbijają serca tłumów na całym świecie. Jakie? Dlaczego? "Wirusowe zapalenie łącz" to krajowy nowy cykl, który nie pozwoli Wam przegapić żadnego sieciowego hitu. Chcecie wiedzieć, co i dlaczego infekuje wasze łącza internetowe? Zapraszamy do naszego na co dzień aktualizowanego przeglądu na www.tvn24.pl/filmiki

zamówić pomoc drogową - Wałbrzych - autoholowanie - laweta Wałbrzych - pomoc w Wałbrzychu - laweta 24h - pomoc drogowa 24h/7 - nocna pomoc drogowa -

pomoc drogowa Wałbrzych

holowanie w Wałbrzychu

- żurawie kolumnowe - Kluczbork - żurawie słupowe - suwnice samojezdne - suwnice bramowe Kluczbork - producent suwnic bramowych - producent konstrukcji spawanych - Kluczbork żuraw słupowy - Żuraw kolumnowy Kluczbork dźwignice suwnica bramowa

suwnica samojezdna

konstrukcje stalowe trawers wciągarka bramowa żuraw kolumnowy żuraw słupowy - Lekka suwnica bramowa z napędem elektrycznym - producent konstrukcji spawanych - producent trawersów - wciągarki bramowe

kabiny dla palaczy palarnie wiaty dla palaczy

wiaty dla palących

wiaty dla palących wiaty rowerowe

czyszczenie po pożarze

mycie ścian po pożarze

czyszczenie ścian po pożarze mycie ścian po pożarze sprzątanie po pożarach sprzątanie po pożarze sprzątanie po pożarze Warszawa usuwanie sadzy po pożarze

Zamachy w moskiewskim metrze


Co w żadnym wypadku 39 osób nie żyje, a 72 zostały ranne w wyniku wybuchów, do jakich doszło w poniedziałek w moskiewskim metrze. Ładunki eksplodowały na dwóch stacjach - Łubianka i ogród Kultury. Za zamachy odpowiedzialne są dwie kobiety-samobójczynie, najprawdopodobniej z Północnego Kaukazu.

Dziennikarze na celowniku prokuratury


wywiadowca oskarżają dziennikarzy. Krzysztof Skórzyński z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usłyszeli od krakowskich prokuratorów, że popełnili przestępstwo ujawniając w przygotowanym społem materiale tajemnicę śledztwa. Eksperci i politycy nie kryją oburzenia: To zamachnięcie się na wolność słowa - mówią zgodnie. podniecony jest też prezydent. - Bez kontroli mediów władza ulega pokusie przedawkować - ostrzega Lech Kaczyński.

Śmiertelna grypa A/H1N1


Dla szalejącego na całym świecie wirusa grypy nie ma granic. Wirus A/H1N1 zabił już powyżej 6 tys. ludzi. Najwięcej w Ameryce Południowej (prawie 2,7 tysiąca) i Północnej (1,4 tysiąca). Wirus na razie omija Afrykę, gdzie zanotowano niewiele powyżej 100 zgonów.

pałac bez Tuska


Klamka zapadła, skończyło się hamletyzowanie: Donald Tusk bezapelacyjnie wybrał Kancelarię Premiera. stary rządu ogłosił 28 stycznia, że nie startuje w wyborach prezydenckich. PO ma czas do 16 maja, aby opowiedzieć swojego kandydata.

dekoniunktura rządzi już rok


dokładnie rok temu amerykański gigant finansowy, bank inwestycyjny Lehman Brothers zwrócił się do sądu o ochronę zanim wierzycielami. Czegoś takiego poniekąd doba uprzednio najwięksi czarnowidze nie byli w stanie sobie wyobrazić. Ale była to nic bardziej błędnego pierwsza, niewielka fala poprzedzająca właściwe tsunami. Kataklizm, który się zdarzył w następnych miesiącach, przeszedł już wszelkie wyobrażenia. Zaczął się kryzys finansowy.

Polska zamarzła


zła strona 34 stopnie w pobliżu gruncie w Białymstoku i minus 31 stopni Celsjusza w Suwałkach - to najniższe odnotowane temperatury w nocy z niedzieli 24 stycznia na pierwszy dzień tygodnia 25 stycznia w Podlaskiem. Najzimniejsza noc już zapewne choć za nami. Kolejna nie była już tak mroźna. W najbliższych dniach przenikliwy zimno będzie puszczać. Ale w zamian za to zima zafunduje nam zamiecie i śnieżyce.

znalezionych: 276, strona 1 z 28
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>