Trzech kandydatów na premiera


Po wygranych wyborach prezydenckich Wiktor Janukowycz próbuje sporządzić też żądny do współpracy rząd, kto zastąpiłby gabinet pod kierownictwem jego rywalki Julii Tymoszenko. Janukowycz podał już nazwiska trzech kandydatów na stanowisko nowego premiera.

Od rana w sobotę jest dozwolone komponować szacunek ostatniemu prezydentowi Polski na uchodźstwie Ryszardowi Kaczorowskiemu. Trumna z jego ciałem została ponownie wystawiona w Belwederze. Zaostrza się bitwa w lubelskiej PO. Posłanka Joanna Mucha bez owijania w bawełnę występuje przeciw swojemu szefowi Januszowi Palikotowi. To pod jej wodzą część posłów z regionu na nowego lidera Lubelszczyzny wskazuje Włodzimierza Karpińskiego. We wzajemnych atakach wykorzystywany jest co więcej Katyń. współczucie po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego płyną z całego świata. - To był przyjaciel i wielki polski gracz polityczny - powiedział szef Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. Wyrazy żalu napłynęły też już z Litwy, niemiaszek i Włoch.biskup Rzymu Benedykt XVI przebaczył niezrównoważonej 25-letniej kobiecie ze Szwajcarii, która rzuciła się na niego i przewróciła w bazylice świętego Piotra podczas pasterki - ujawnił diariusz "Il Giornale". Demokratyczna rewolta 1989 r. zaczęła się przed bramą Stoczni Gdańskiej, a skończyła poprzednio Bramą Brandenburską w Berlinie - mówił przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek w czasie uroczystości w niemieckim Bundestagu inaugurującej obchody 20. rocznicy zburzenia muru berlińskiego. W programie "24 Godziny" pyskówka dwóch światopoglądów - racjonalnego i religijnego. - Już Syn Boży przestrzegał: o ile wybitna osoba co więcej z martwych powstał, to i tak nie uwierzą - powiedział ks. Jan Sikorski, odnosząc się do tzw. "cudu w Sokółce", gdzie w jednym z kościołów na hostii pojawił się kawałek ludzkiego serca mięśniowego. - To zdarzenie na styku państwa i archaicznej religijności. A ta ciągle wygra - odpowiedział prof. Jan Hartman, etyk.

W odpowiedzi na list Donalda Tuska z uwagami na zagadnienie celów strategii gospodarczej Stary Kontynent 2020, która będzie omawiana na szczycie UE w czwartek, prezydent Herman Van Rompuy wykazał życzliwość na "wartościowe uwagi" polskiego premiera.

Senat powołał w środę Jana Winieckiego, Jerzego Hausnera i Andrzeja Rzońcę na nowych członków Rady Polityki Pieniężnej. Na Winieckiego głosowało 54 senatorów, za kandydaturami Rzońcy i Hausnera opowiedziało się po 51. ambasador praw obywatelskich Janusz Kochanowski apeluje do osób wracających z zagranicy o poddanie się poprzednio przyjazdem do własny szczepieniu przeciwko nowej grypie wywołanej przez wirus A/H1N1.

Na półkach polskich sklepów znaleziono chińskie kubki zawierające szkodliwe metale ciężkie - kadm i ołów - poinformował najważniejszy Inspektorat Sanitarny. podobnie jak sieci handlowe, jak i rozdzielacz kubków zapewniają, że zostały one już wycofane. - Generał Mieczysław Bieniek ma być zastępcą dowódcy w dowództwie NATO w Norfolk, obejmując najwyższe stanowisko, jakie Polak będzie pełnić w strukturach Sojuszu Północnoatlantyckiego - poinformowały źródła w NATO. Piłkarze poznańskiego Lecha mogą przeskoczyć w tabeli Legię Warszawę, która na własnym stadionie zaliczyła wpadkę i straciła dwa punkty. Jeśli Kolejorz wygra z Polonią Warszawa, to zrówna się punktami z krakowską Wisłą, która przewodzi tabeli.Miało być kontrowersyjnie i udało się. duet izraelskie artystki postanowiły przedstawić palestyńskie terrorystki-zamachowczynie jako Madonny z Dzieciątkiem. Ich obrazów jakkolwiek widzowie na własne oczy nie zobaczą. rosyjski premier Władimir Putin zaproponował zespolenie Gazpromu z ukraińskim Naftohaz. Na ten propozycja przenikliwie zareagował była szefowa rządu Julia Tymoszenko. - Na naszych oczach realizowany jest plan likwidacji państwa Ukraina - stwierdziła ukraińska polityk. Jak donosi brytyjski "News of the World", niebawem Wayne Rooney stanie się najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii angielskiej ligi. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy, agresor w nowym kontrakcie dostanie od swojego klubu 170 tysięcy funtów tygodniowo.

Opel wpadł w pieszych. dubel dzieci w szpitalu


Do poważnego wypadku doszło późnym popołudniem w alei Waszyngtona w Warszawie. Na wysokości ulicy Międzyborskiej zderzył się tramwaj z autem osobowym. Dwoje dzieci zostało rannych.

Komorowski dziękuje warszawiakom


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski podziękował warszawiakom, którzy zgromadzili się w sobotę wieczorową porą na Placu Piłsudskiego. Tyle osób, pewnie każda z innymi myślami, innymi sympatiami, ale zgromadziły się w nazwa poczucia wspólnoty - podkreślił Komorowski.

12 lat po śmierci nie wiadomo, kto zabił


Mija 12 lat od zabójstwa generała logo Papały. Śledczym do tej pory nie udało się określić zleceniodawców śmierci generała.

klan rozpoznała resztki Pyjasa


- Udało się uzyskać resztki Stanisława Pyjasa. Zostały rozpoznane przez członków rodziny po charakterystycznych elementach ubrania - powiedział prezes pionu śledczego krakowskiego IPN prokurator Piotr Piątek. Na cmentarzu w Gilowicach pod Żywcem trwa ekshumacja, która przynieść ulgę w pertraktacje przebiegu i przyczyn śmierci krakowskiego opozycjonisty.

łupież pstry - łupież pstry leczenie - łupież pstry objawy - łupież pstry przyczyny -

łupież pstry zdjęcia

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice

Thermomix Żory

Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

agencja reklamowa kraków banery kraków banery reklamowe druk wielkoformatowy kraków

banery kraków

reklama kraków

Justyna pobiegnie w Szklarskiej


Potwierdzają się nieoficjalne informacje o organizacji jednego z przyszłorocznych konkursów Pucharu Świata w biegach narciarskich w Polsce. - bezapelacyjnie koncepcja startów zostanie zatwierdzony latem, ale zagrożenia nie widzę - mówi w rozmowie z TVN24 naczelny PZN Apoloniusz Tajner.

Kolejna porażka Gortata


Orlando Magic z Marcinem Gortatem przegrało na wyjeździe z Boston Celtics 71:94 w trzecim meczu finału Konferencji Wschodniej ligi NBA. polski koszykarz nie zdobył punktów, ale puder sześć zbiórek. W rywalizacji do czterech zwycięstw Orlando przegrywa 0:3.

Naukowcy: burza rozpoczęła epokę lodowcową


Godzinne gradobicie z kosmosu zbombardowało Ziemię nad 13 tysięcy lat temu i pogrążyło naszą planetę w mini epoce lodowcowej – twierdzą naukowcy, o czym informuje "Daily Mail".

fuks Wałęsa walczy o Kubę


Jarosław Wałęsa zaangażował się w sprawy kubańskie. Europoseł zorganizował w Parlamencie Europejskim seminarium poświęcone demokratyzacji tego kraju.

Zginęła pod kołami tramwaju


Tragiczny sprawa w Gdańsku. Pod kołami tramwaju zginęła młoda kobieta.

Święta maszyna pokutę ci zada


"Wyspowiadać" się w automacie? Kontrowersyjna Holy Machine, której gościny odmówił dworzec Centralny, stanie ostatecznie w teatrze a zaraz potem w parafialnym kościele w Sierpcu. Zaprzyjaźniony duszpasterz ją nawet poświęci.